Skip primary navigation

FIND YOUR COUNTRY

VIEW GLOBAL WEBSITE

ARAÇ SAHİPLERİ

Yönlendirmeyi atla

GÖVDE & BOYA

Jaguar Onaylı Servis Merkezleri – Gövde ve Boya onarımı
Jaguar Onaylı Servis Merkezleri – Gövde ve Boya onarımı Jaguar’ınız ciddi bir kazaya maruz kalmışsa, bunun doğru şekilde onarılması önemlidir.

Ayrıca, bazı sigorta şirketleri kendilerinin önerdiği tamircilerin kullanılmasını isteyebilirler; seçim tamamen sizindir. Tabi ki en iyi çözüm bir Jaguar Onaylı Servis Merkezidir.

Sadece Onaylı Servis Merkezleri, Jaguar’ın zorlu kalite ve servis standartlarını sağlarlar ve böylece aracınız ve garantinizin tam olarak korunması sağlanmış olur.

En yüksek servis standartları
Her Jaguar Onaylı Servis Merkezi kendisini yüksek kaliteli servise adamıştır. Tüm işler için size bir tamamlama tarihi ve çalışma yapılırken bir ilerleme raporu verilecektir. Ayrıca, Jaguar’ınız size teslim edilmeden önce vale hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Alternatif taşıma
Onarımların olabildiğince hızlı başlayabilmesi için, Jaguar Onaylı Servis Merkeziniz şartlarınıza uygun taşıma düzenlemelerini konuşmaktan memnun olacaktır.

Jaguar onaylı parçalar
Bir Jaguar Onaylı Servis Merkezi, daima güvenebileceğiniz orijinal Jaguar Parçalarına ve hizmetlerine sahiptir. Bu parçalar ve malzemeler, garanti dereceniz ve priminizin belirlediği ve parça ve malzemelerle benzerlik gösterir, bu yüzden sigortacınızın seçiminizi de onaylaması gerekir.

Jaguar onaylı onarım prosedürleri
Onaylı Servis Merkezleri, Jaguar standartlarını karşılayabilmek için sadece son teknoloji ürünü ekipmanları ve ayrıca fabrika eğitimli teknisyenleri kullanırlar.

Ücretsiz keşif
Onaylı Servis Merkezi, sigortacılar ve Jaguar tarafından onaylanmış parçalara, sistemlere ve onarım prosedürlerine bağlı olarak keşif yapabilirler.

Üretici ve boya garantisi
Orijinal Jaguar parçalarını, malzemeleri ve onarım metodlarını kullanırken, Jaguar Onaylı Servis Merkezleri paslanmaya karşı 6-yıllık garantinizi korurlar ve 3-yıllık kilometre sınırı olmayan araç garantiniz etkilenmeden kalır.