Skip primary navigation

FIND YOUR COUNTRY

VIEW GLOBAL WEBSITE

JAGUAR HAKKINDA

Yönlendirmeyi atla

JAGUAR VE RIDLEY SCOTT ASSOCIATES

Desire filminin hayata geçirilmesine pek çok yetenekli kişi katkıda bulunmuştur. Ridley Scott Associates, Jaguar ve filmin oyuncuları olan Damian Lewis ve Shannyn Sossamon ile yakın ilişkiler içerisinde çalışarak film çalışmalarının tam kalbinde yer almıştır.

Desire filmini yöneten ve İngiltere’nin en vizyoner yönetmenlerden biri olan Adam Smith’in imza attığı çalışmalar arasında BBC’de yayınlanan Doctor Who ve Kanal 4’ün beğeniyle izlenen drama serisi Skins de bulunmaktadır.

Fotoğraf yönetmeni olan Ben Davis Layer Cake, Stardust ve The Best Exotic Marigold Hotel de dahil olmak üzere gündemden düşmek bilmeyen bir çok filmde görev yapmıştır.

Dublör koordinatörü Dan Hirst ise Desire filminde tanık olduğunuz tehlikeli sahnelerinin koreografisini profesyonel bir biçimde gerçekleştirmiştir. Önceden Kraliyet bünyesindeki Sandhurst Askeri Akademisi’nde Piyade Müfreze Komutanlığı görevini üstlenen Hirst, Troy ve Dark Knight Rises da dahil olmak üzere 2000 yılından bu yana çok sayıda filmin göze çarpan sahneleri üzerinde çalışmıştır.

Desire Filmini İzleyin
F-TYPE Desire