Skip primary navigation

FIND YOUR COUNTRY

VIEW GLOBAL WEBSITE

JAGUAR HAKKINDA

Yönlendirmeyi atla

JAGUAR'I KEŞFEDİN

Bu Jaguar’daki herkes için çok iyi bir zaman. Güzel, hızlı arabalar tasarlamaya ve yapmaya odaklandık.

Her zaman olduğu gibi Jaguar’ın geleceği büyük ilgi çekmektedir, özellikle güzellik ve performans tutkusunu bizimle paylaşanlar tarafından.

1922 yılında Sir Williams Lyons tarafından kurulduğundan bu yana Jaguar’daki hedefimiz güzel ve hızlı arabalar yaratmak ve yapmaktır. Hayata keyifli ve canlı sürüş getiren arabalar.

Geleneğimize uygun olarak Jaguar portföyüne katılan en yeni üye – yeni Jaguar XF – kasten ve cüretkar bir şekilde ayrı durmaktadır. Bir spor arabasının kalbine ve grand tourer’ın görünümüne sahiptir. Gücün ve performansın baştan çıkarıcı stil ile birleşimi. En lüks malzemeleri kullandık ve her ayrıntı için son derece özen gösterdik.

Özel ve sofistike arabalar her zaman Jaguar’ın kalite işareti olmuştur. Jaguar tasarım direktörü Ian Callum bu konuyu şöyle açıklamaktadır “Bir Jaguar’a ilk binişinizden sonra arabadan indiğinizde her zaman daha iyi hissedersiniz.”

Ian’ın Jaguar için 2005’te yaptığı ilk tasarım son derece takdir gören XK spor arabasını 2006’daki yüksek performanslı türevi olan XKR takip etti.

Ve daha da fazlası yolda.