Skip primary navigation

FIND YOUR COUNTRY

VIEW GLOBAL WEBSITE

JAGUAR HAKKINDA

Yönlendirmeyi atla

JAGUAR KURUMSAL

90 yılı aşkın süredir, Jaguar’ın kurucusu Sir William Lyons’dan ilham alarak, mümkün olabilecek en uç noktaları zorluyoruz. Sir William Lyons, her arabanın performans ve güzellik bakımından diğerlerine benzemeyen bir şekilde üretilmesi konusunda ısrarcıydı ve şimdi O’nun bu kararlı vizyonu bizler tarafından sürdürülmektedir.

Bu geleneği son olarak yeni F-TYPE’ın lansmanı ile sürdürüyoruz. C, D ve E-TYPE modeller ile başlayan saygın iki kişilik spor otomobil soyu büyümeye devam ediyor. F-TYPE’ın pazarda yerini almasıyla bu saygın ailenin diğer bir özelliği olan ‘dünyanın en güzel otomobili’ ünvanı yeniden tanımlanıyor.

“Araba, bizlerin şimdiye kadar canlıya en yakın olacak şekilde ürettiğimiz tek şeydir.”

Sir William Lyons – Jaguar’ın Kurucusu

Jaguar’ın, anında tanınabilen yapısı, kusursuz saflığı ile tüm modellerinde sürmektedir. Çevik ve güçlü, şık ve çekici, kendine güvenen ve içgüdüsel tüm bu nitelikler Jaguar’ın tüm modellerine yansır.

Bir şirket olarak Jaguar çok fazla canlıdır. Sektördeki rolümüzden ve tüm dünya genelinde otomotiv mükemmelliğini takip etme amacıyla binlerce kişiden oluşan ekibimiz sayesinde gurur duymaktayız. Kuruluş ilkelerine olan derin bağlılığı ile Jaguar, önümüzdeki uzun yıllar boyunca lüks otomotiv sektöründe ön planda kalmaya devam edecektir.