Skip primary navigation

FIND YOUR COUNTRY

VIEW GLOBAL WEBSITE

JAGUAR HAKKINDA

Yönlendirmeyi atla

TOPLUMSAL SORUMLULUK

Jaguar Land Rover olarak, her zaman mükemmel toplum ilişkileri oluşturmak ve bu ilişkileri korumak için çaba gösteriyor, ayrıca şirketimizin tasarım ve üretim tesisleri olan tüm bölgesel topluluklarla ortaklıklar kurmak istiyoruz.

Çalışanların katılımı ile sosyal ve ekonomik olarak yenilenmelerinin sağlanması, işimizdeki bağlılığın temel yapı taşıdır. Jaguar Land Rover’da çalışan yönetim kurulu üysinden, işçi statüsündeki her çalışan bu ilkeye adanmıştır.

Jaguar ailesinin herbir üyesinin sorumlu ve iyi birer kurumsal vatandaş olarak hareket etmeleri, bir sosyal sorumluluk bilinci ile şirketin de itibarını arttıracaktır.

Jaguar Land Rover’ı ve toplumu etkileyen konuları da ele alarak önemli kaynaklara yatırım yapılması, toplum üzerinde pozitif bir etki oluşturma konusunda gerçek bağlılık sağlar.

Toplumsal yatırım

Küresel anlamda son dönemlerde yaşanan ekonomik gelişmelere rağmen, Jaguar Land Rover olarak toplumsal sorumluluk projeleri için yaptığımız yatırımları koruyor ve herkese yarar sağlayabileceğini bildiğimiz halkla ilişkiler programlarına da ayrıca yatırımlara devam ediyoruz. Bayilerimizi, tedarikçilerimizi ve ilişki içerisinde olduğumuz diğer şirketleri de kendi toplulukları ile bu tür çalışmalar yapmalarına teşvik ediyoruz.