Skip primary navigation

FIND YOUR COUNTRY

VIEW GLOBAL WEBSITE

KULLANIM KOŞULLARI

Yönlendirmeyi atla

JaguarTurkey.com web sitesi Ortaklar Otomotiv tarafından işletilmektedir.

Bu sitede bulunan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için Ortaklar Otomotiv LTD. ŞTİ. her çabayı göstermektedir.

Jaguar sürekli olarak, araçlarının özelliklerini, tasarımını ve üretimini geliştirmek için sürekli olarak yollar aramakta ve devamlı olarak değişiklikler yapılmaktadır. Güncel ürünler ortaya koymak için her türlü çaba gösterilirken, bu site Jaguar ürünleri ve hizmetleri için tamamen güvenilir bir kaynak veya herhangi bir aracın satışını amaçlayan bir kaynak olarak görülmemelidir. Distribütörler ve Bayiler, Jaguar’ın temsilcileri olmamakla birlikte ve Jaguar’ı herhangi bir taahhüdün altına sokacak yetkiye sahip değildir. Bu sitede bulunan hız veya performans ile ilgili referans tehlikeli şekilde sürüş veya ulusal limitlerin aşılması için bir teşvik olarak algılanmamalıdır.

Tüm yakıt tüketimi değerleri 93/116/EC Direktifi ile uyumludur. Resmi egzos emisyonu sınıflandırması için benzer test çevrimi kullanılarak bunlar hesaplanmıştır. Bu değerler, önceki sabit hız/şehir içi değerleri ile karşılaştırılamaz ve gerçek yol üzeri yakıt tüketimini daha çok temsil eder. Sürüş tekniğine, yol ve trafik koşullarına, çevresel faktörlere ve aracın durumuna bağlı olarak normal kullanım altında aracın gerçek yakıt tüketimi değerleri test prosedürü sırasında elde edilenlerden farklı olabilir. Herhangi bir şüphe durumunda bayinize danışınız.

Telif Hakkı
Web sitesi ve içeriklerinde bulunan telif hakkı ve veri tabanı hakkı ile birlikte tüm haklar Jaguar’a aittir veya lisanslıdır, ayrıca yürürlükteki yasalar veya telif hakkı sahibinin izin verdiği şekilde Jaguar tarafından kullanılır. Jaguar’ın veya telif hakkı sahibinin yazılı izni olmadan herhangi bir ticari veya kamusal amaç için sitedeki herhangi bir metni, resmi, grafiği, logoyu, düğmeyi, simgeyi ve bunların oradaki düzenini ve bunlara eklentili olan kaynak kodunu ve yazılımı kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, indiremez, postalayamaz, yayınlayamaz veya herhangi bir yere iletemezsiniz.

Bu sitede bulunan malzeme veya bilgileri uyarlayamaz, değiştiremez veya oluşturamazsınız veya siteyi kişisel ticari olmayan kullanımınız dışında bir amaçla kullanamazsınız. Bu siteyi sadece kanunlara uygun amaçlar için kullanmanız gerekir. Jaguar, kamusal yarar için olsa bile herhangi bir biçimde siteye aktarılan metin ve resimler gibi malzemeleri kendi amaçları için kullanma hakkını saklı tutar.

Jaguar, siteye yapılan ibrazları izleme ve herhangi bir ibrazı düzenleme veya reddetme hakkını saklı tutar.

Sorumluluk Reddi
Sitemizdeki bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olmasına çaba göstermekteyiz. Bu sitenin kullanımıyla birlikte, sitenin ilk kullanımından itibaren geçerli olacak şekilde Kullanım Şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Meşru haklarınıza halel getirmeyecek şekilde, site ve tüm bilgileri, metinler, adlar, görüntüler, resimler, logolar, bağlantılar, simgeler ve diğer malzemeler (sınırsız şekilde) ‘OLDUĞU GİBİ’ yer almaktadır ve tanıtım garantisi veya devri olmadan açık veya zımnen ‘MEVCUT OLMA” temeline dayanmaktadır. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, teknik özellikler ve renkler pazardan pazara değişiklik gösterebilir ve uyarı yapılmadan değiştirilebilir. Bazı araçlar opsiyonel donanımlar ile birlikte gösterilmektedir. Hazır bulunma durumu için Jaguar Bayinize danışınız. Özellikle, bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğu veya tamlığını, ayrıca bu sitenin kullanımının kesintiye uğrayıp uğramayacağını veya hatasız olup olmadığını ve site ile sunucularının bilgisayar virüsü ve buglarını taşıyıp taşımadıklarını garanti etmeyiz.

Hiçbir şekilde, bu sitede bulunan bilgiler veya sitemizde gösterilen ürünlerin kullanımından kaynaklanan sınırsız olarak, dolaylı zararlar veya sözleşmeye bağlı olan kullanım, veri veya kazanç kaybının neden olduğu hasarlardan ötürü Ortaklar Otomotiv LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz. Bu kullanım koşullarında aksi bir hüküm olsa dahi bu sitenin işlevselliği veya kullanılabilirliği ile ilgili talepler için sorumluluk kabul etmeyiz.

Yargı hakkı
Bu Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre uygulanıp yorumlanacaktır. Buradan doğan ihtilaflar özellikle Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin yetki alanına girer. Bu Koşullardan herhangi birinin bu şartların etkin olacağı düşünülen herhangi bir eyalet veya ülkenin yasalarından ötürü yasa dışı, geçersiz veya tatbik edilemeyeceği kabul edilirse bu maddeden bu koşul çıkarılıp silinmelidir.
Tüm Kullanım Şartları yürürlükte kalacak ve bağlayıcı olacaktır. Ortaklar Otomotiv LTD. ŞTİ., değişiklikleri çevrim içi olarak göndererek herhangi bir anda kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu Koşulları tamamen kabul etmiyorsanız, bu web sitesini kullanmaya hemen son vermeniz gerekir.

Telif hakkı © 2005 Ortaklar Otomotiv