Skip primary navigation

FIND YOUR COUNTRY

VIEW GLOBAL WEBSITE

ORTAKLAR OTOMOTİV

Yönlendirmeyi atla

BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

1965 yılından itibaren lüks otomobil sektöründe faaliyet gösteren Ortaklar Otomotiv, 1985’ten 20 Agustos 2014’e kadar Jaguar marka otomobillerin Türkiye distribütörlüğünü üstlendi.Ortaklar Otomotiv halen Bağımsız olarak Jaguar otomobillerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini devam ettirmektedir.Kuruluşundan bugüne istikrarlı bir yükseliş tablosu çizen Ortaklar Otomotiv, Jaguar markasının uluslararası alandaki başarısını Türkiye’de sürdürüyor.

Jaguar markasını kendi segmentindeki lüks markalar arasına sokmayı başaran Ortaklar Otomotiv Jaguar, bugün Türkiye’deki en saygın otomotiv firmaları arasında yer alıyor.

Şık ve kaliteli show-roomları, kalifiye personeli ve servis hizmetleri ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetine sahip olan Ortaklar Otomotiv Jaguar, girişimci ruhu ile yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Ortaklar Otomotiv Jaguar; Etiler, Kartal ve Tarabya’daki nezih show-rooom’larda müşterilerine birinci sınıf hizmet sunuyor.

Tüm çalışanlarının eğitimine büyük önem veren Ortaklar Otomotiv Jaguar, İngiliz Satış Sonrası Hizmet müdürünün katkılarıyla hizmetlerin eksiksiz ve gerekli standartlarda yapılmasını sağlamakta olup ayrıca personeline periyodik olarak eğitim de sağlıyor. Türkiye genelindeki satış sonrası servis hizmetini başarıyla sürdüren Ortaklar Otomotiv Jaguar, servis hizmetinin kapsamını ‘yol yardım’ olanaklarıyla genişletiyor.

Seçkin kitlelere hitap eden çok özel modelleri, ürün kalitesine yakışan hizmet ayrıcalığı, başarılı satış–pazarlama çalışmaları ve çoğalan ödülleri ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de giderek büyük beğeni toplayan Jaguar, Ortaklar Otomotiv ile yükselen başarısını her geçen gün artırıyor.