Skip primary navigation

FIND YOUR COUNTRY

VIEW GLOBAL WEBSITE

HABERLER

4 Haziran 2008

Ward’s Automotive Group’un Yılın En İyi İç Tasarımı Ödülü Jaguar XF’e

Bugün yapılan Ward’s 9.Yılın İç Tasarımı Ödül törenlerinde En İyi Araba İç Tasarımı kategorisinde ödül 2009 model Jaguar XF’in oldu.

Ward’s yazı işleri ekibi tarafından seçilen Jaguar XF iki ayı aşkın bir süre boyunca sekiz özel iç tasarım kategorisinde değerlendirildi: materyal seçimi, ergonomi, sürücü bilgisi, güvenlik, genel değer, malzeme kalitesi ve tasarım uyumu. Bu kategorilerin her birinde Jaguar XF birinci sırayı aldı.

“Jaguar tasarım ekibinin gösterdiği yoğun çalışmanın sonunda Jaguar XF’in böyle bir takdir görmesi gerçekten mutluluk verici.” diyor Jaguar Arabalarının Tasarım Direktörü Ian Callum. “XF; Jaguarı taşımaya çalıştığımız tasarım noktasını her açıdan yansıtıyor ve Ward’s Automotive Group’tan almış olduğumuz bu ödül marka için doğru bir şey yaptığımızı kanıtlıyor.” Ustalıklı uygulama ve verdiği görsel heyecan bakımından dışıyla aynı kalitedeki iç tasarımıyla yeni XF’in iç ambiansı el yapımı lüks materyaller, sofistike araçlar ve rahatlatıcı iç ışıklandırmayla zenginleştirilmiş. Bir mühendislik harikası olan Jaguar XF’te detaylara gösterilen özen XF’in iç tasarımını sadelik açısından sınıfının en iyisi haline getirirken, Jaguar’ın akıllı teknoloji kullanımı ve sürücü dostu dokunmatik ekranlı kumandaları konforuna ve kullanım rahatlığına yeni bir boyut kazandırıyor.

Ward’s Yılın İç Tasarımı ödül programının otomobil üreticileri arasındaki prestiji ve popülaritesi giderek artıyor ve bu organizasyon, sektörde araçların iç tasarımlarına yönelik tek ticari organizasyon ve konferans olma özelliğini elinde bulunduruyor. Araç teknolojisi ve tasarımındaki en son yeniliklerin ön plana çıkarıldığı bu organizasyon tedarikçilerin giderek artan talepleri ve değişen müşteri tercihlerini karşılamasına yardımcı olmaktadır.