Skip primary navigation

FIND YOUR COUNTRY

VIEW GLOBAL WEBSITE

XF 

ÖZELLİKLER

Yönlendirmeyi atlayın

XF DIŞ GÖRÜNÜM

Dinamik ve yenilikçi özellikleri ile güçlü bir performans yansıtan dış tasarımın keyfini çıkarın.

YENİ XF DIŞ TASARIMI

Gözden geçirilmiş hava kanallarına sahip aerodinamik ön kanatlar ve yeniden tasarlanmış ön kaput yeni XF için daha dinamik dış hatlar oluşturur. Etkisi, yeniden modellenmiş ön ızgara ve heyecan verici yeni ön tampon tasarımları ile daha da artırılır.

İtalyan Yarış Kırmızısı

MODELE ÖZGÜ KANAT

Yeni XF’in far üniteleri, artık bir Jaguar’a özgü görsel imza olan ‘J Kanat’ formasyonunda düzenlenmiş Gündüz Sürüş Farlarını içerir.

ARKA LAMBALAR

LED ışıklı kılavuz teknolojisi yeni XF’te arka lamba bölmelerine yerleştirilmiştir ve yeni XF için eşsiz bir gece vakti imzası ortaya çıkarır. LED’ler şimdi sinyallerin yanında stop ve bagaj lambaları için de kullanılmaktadır ve lamba bölmesi bagaj kapağına uzanacak şekilde etkileyici bir tasarıma sahiptir.

Front lights

AKILLI ÖN AYDINLATMA

Daha şık far üniteleri yeni XF için daha iddialı bir görünüm sunar. Çift fonksiyonlu Xenon farlar Uyarlamalı teknoloji ile birlikte sunulur ve huzmenin direksiyon yönünde eğilmesi sağlanır.Sürücülere, uzun huzmeyi gerektiğinde otomatik olarak açıp kapatabilecek akıllı uzun huzme seçeneği de sunulur. Yeni XF’in tüm modellerinde standart olarak far yıkayıcıları vardır.