Skip primary navigation

FIND YOUR COUNTRY

VIEW GLOBAL WEBSITE

XJ 

ÖZELLİKLER

Yönlendirmeyi atlayın

XJ DIŞ GÖRÜNÜM

XJ'nin çarpıcı profili ve ayırt edici stili konfor ve güvenliğinizi sağlayan özelliklerle desteklenmektedir.

XJ

PANORAMİK CAM TAVAN

Panoramik cam tavan sayesinde aracın içindeki genişlik hissi vurgulanır. Elektrikli cam açma mekanizması, kafa mesafesinde herhangi bir azalma olmayacak şekilde camı yukarı ve dışa doğru kaydırır.Siyah renkli ve özel yansıtıcılı kaplama, kuvvetli güneş ışığı altında kabinin aşırı derecede ısınmasını önler ve ekstra gizlilik gerektiğinde ikiz elektrikli güneşlikler tek bir düğme dokunuşuyla kapatılabilir.

XJ - Panaromik Cam Tavan

“KEDİ PENÇESİ” LED IŞIKLAR

Arka tasarım basit ve zariftir. Geleneksel tasarımların aksine, LED ışıklar bagaj kapağı hattını takip ederek arka çamurluklardan aşağı doğru adeta akar. Tıpkı bir kedinin pençe izi gibi her biri, dramatik etkiye sahip üç dikey kırmızı şeride sahiptir.

JANTLAR

Tasarımlarında çeşitlilik sunan 18", 19" ve 20" 'lik jantlar, XJ'nin stilinin güçlü bir ifadesidir.

XJ Kedi Pençesi LED Işıklar

HAYALLERİN TEKRAR VÜCUT BULDUĞU SİMGE

Büyük ve lüks bir spor aracın nasıl olması gerektiğine dair ön yargılarınızı bir kenara bırakmaya hazırlanın. Havacılık sektöründen esinlenerek alüminyum teknolojisi ile üretilen yeni XJ, geniş arabaların daha muhafazakâr veya sade olması gerektiği fikrine kafa tutuyor. Yeni XJ kuşkusuz, heyecan veren yeni tasarım anlayışımızın en karşı konulmaz ve en kendinden emin yorumunu ifade ediyor.

UZUNLUK VE ZARAFET

Yan pencereler, sahip oldukları çarpıcı gözyaşı şeklindeki tasarımlarıyla uzunluk ve şıklık hissini bir arada vurguluyor. Zarif hatlar, aracın arkasında kuvvetli bir görünüm oluşturmak üzere tekrar belirmeden önce ön kıvrımdan, aracın orta kısmına doğru ilerlerken bünyesinde doğal bir gerilim bulunduran sıkı bir bel hattı ile tamamlanır.

XJ